درباره ما

کارخانه یراق آلات نجفی
کارخانه یراق آلات نجفی(آذین فلز) در سال 1377 در ساختمانی به مساحت 1500متر مربع در شهرک صنغتی عباس آباد تاسیس و تا پایان سال 1381 به فعالیت خود ادامه داد و پس از آن به دلیل افزایش حجم فعالیت و نیاز به فضای بیشتر، به ساختمان جدید در همین شهرک ،به مساحت 4500 متر مربع منتقل شد.
فعالیت کارخانه در 3 بخش عمده به شرح زیر میباشد :

list 1-بخش ریخته گری
list 2- بخش تولید انواع مقاطع مقاطع برنجی و آلومینیومی به روش اکستروژن
list 3- بخش تولید انواع یراق آلات مورد استفاده در صنایع چوب، شیشه و فلز

1- بخش ریخته گری :
کارخانه یراق آلات نجفی
این بخش شامل ریخته گری آلیاژهای برنجی و آلومینیوم بوده و در آن از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده میشود ، که در مساحتی در حدود 600متر مربع قرار گرفته است و لازم به ذکر است که پس از تولید، آلیاژهای تولید شده به طور دقیق مورد آنالیز قرار میگیرند.

2- بخش تولید انواع مقاطع مقاطع برنجی و آلومینیومی به روش اکستروژن
در این بخش با استفاده از بکارگیری کادری مجرب و متخصص تمامی مراحل طراحی ، قالب سازی و تولید انجام میپذیرد. مقاطع تولید شده در این بخش جهت استفاده در صنایع قفل سازی شامل: آویز، درب حیاطی و چوبی و مقاطع ظریف برقی شامل ترمینال و غیره به کار میروند.
همچنین مقاطع اتصالات شرآلات و گاز، مقاطع لوستر و آینه شمعدان و نیز تمامی مقاطع آلومینیوم ساده و پروفیل جهت استفاده در تولید انواع یراق آلات کابینت، میزهای اداری و ... طبق سفارش تولید میگردد.

3- این بخش شامل تولید انواع یراق آلات مورد استفاده در صنایع چوب، فلز، شیشه و کابینت
عمده محصولات تولیدی در این بخش شامل پایه کابینت، جلومبلی، ویترین پایه میزهای اداری، انواع بست شیشه، یراق آلات برنجی شامل : کشوهای آپارتمانی، کمدی و زوار و ... که نزدیک به 300 مدل محصول گوناگون بوده و شرح کامل آن در بخش محصولات سایت به طور مفصل قید شده است.
محصولات شرکت یراق آلات نجفی